Aylık Arşivler: Aralık 2019

Hendek güneş enerji sistemleri firması

Güneş enerjisinden faydalanarak sıcak su elde etmek günümüzde gelişen teknolojiler ve sistemlerle oldukça kolaylaştı. Yıllarca sıcak suyunuzun güneş kaynaklarından elde ettiğinizi düşünüyorsanız, enerji tasarrufu noktasında bu durumun bir çok faydaya sebebiyet vermektedir.

Normal Koşullarda suyunu ısıtmak için terk ettiğiniz elektrik enerjisi ve bu enerjinin faturaları düşünüldüğünde, bir yıl gibi kısa sürede sizlere sıcak su üretiminde amorti ederek kalan kullanım ve yıpranma servis masraflarıyla yıllarca sıcak su elde edebileceğiniz bir sisteme sahip olmaktasınız. 

Gelişen depolama sistemleri ile sıcak suyun 24 saatlik zaman zarfında günün her saati sıcak suya ulaşmanız mümkün olacaktır. 

Her bütçeye ve ekonomiye uygun güneş enerji sistemleri kurulum, bakım onarım , yenileme ve tesisat hizmetlerini yıllardır sunmaktayız.

Hendek Petek Temizlik firması

Sakarya Hendek ilçesinde yer alan firmamızda doğalgaz tesisatına bağlı olan ve her yıl yoğun hava koşullarında kombinizin kaynatmakta olduğu sıcak suyun dağılımıyla iş ortam sıcaklığını artmasına neden olan petek – radyatör temizliklerini sizler için kimyasal peket temizlik ilaçları ve basınçlı özel makinelerimiz ile yapmaktayız. 

Eğer sizde Hendek ilçesinde iseniz ve bu konuda bir firma arayışı içerisinde iseniz  doğru adrestesiniz. Alanında uzman 10 yıllık tesisat ve diğer konularda uzman ekiplerimiz ile evlerinizin tüm petekleri itina ile temizlenmekte. 

Petek temizliği sonrasında yeni suyun basılması ve ayarlamaları tarafımızca yapılmaktadır. Kombi performansının artması için petek temizliğinin yılda minimum bir kez yaptırmanız gerekmektedir. Uzun süre peteklerde kalan su peteklerin içerisinde paslanmalara neden olacağından petek temizlikleri çok önem arz etmektedir. 

İletişim bölümünden sizde bize ulaşıp, petek temizlik randevusu alarak firma yetkililerinin peteklerinizi temizlemesini sağlayabilirsiniz.