Düzce kombi bakımları, kalorifer ve petek bakımları ile temzilenmesi ihtiyaçlarınızda uzman personellerimiz ve profesyonel ekipmanlarımız gerekli müdahaleyi en kısa sürede yapıyoruz.

Yaşadığımız ortamların ısıtılması için özellikle kış ayları boyunca kullandığımız kombi ve kaloriferlerin dönem dönem bakımlarının yapılması oldukça önemlidir. Bu bakımlar sayesinde olası problemlerin önüne daha yaşanmadan geçerken, bu cihazların da daha performanslı çalışmasını sağlayarak aslında yaşanabilecek maddi zarar ve ısı kaybının önüne geçmektedir.

Düzce konumu itibariyle aşırı soğuk olmasada nemli yapısı nedeniyle hissedilen soğuk hasta etmeye yetebiliyor. Bu yüzden kombilerde ya da ısınma tesisatında yaşanacak herhangi bir problem hayatımızı çok fazla olumsuz etkileyecektir.

Kombiyle bağlantılı olan petek ve radyötörler kullanım süresine bağlı olarak içlerinde dolaşan su zamanla kireç, pas, korozyon, tortu gibi kalıntılar biriktirir. Bu atıkların belirli aralıklarla kontrol edilmesi ve temizlenmesi ısıtma sisteminin sağlığı için gereklidir. Petek temizleme işlemi ile tüm bu bahsedilen atıkların petekler içinden boşaltılarak içeride temiz su dolaşımını sağlamaktadır. Böylece ortaya çıkan ısıdan maksimum verim elde edilirken termostat üzerinden ayarlanan sıcaklık daha optimize bir şekilde elde edilebilmektedir.

Düzce Kombi, Petek, Radyatör Bakımı ve Tamiri için hizmet verdiğimiz bölgeler;

1. Akçakoca
2. Cumayeri
3. Çilimli
4. Gölyaka
5. Gümüşova
6. Kaynaşlı
7. Yığılca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Görüşme Başlat
Merhaba
Hoşgeldiniz...