Düzce su kaçağı tespiti konusunda uzman personellerimiz ve profesyonel ekipmanlarımız ile kırmadan tespit ederek gerekli müdahaleyi yapabiliyoruz..

Günümüzün teknolojik gelişimine uygun araçlarımızla, metrelerce mesafede yaşanan su kaçağının tespiti ve düzeltilmesi için gerekli işlemleri uygulayarak, Düzce’de kırmadan dökmeden su kaçaklarınızı tespit ediyoruz..

Yaşanan su kaçaklarının bazıları gözle tespit edilebilirken çoğunlukla tespit edilemediği durumlarda yaşanmaktadır. Bu tür durumlarda su kaçağını tespit etmek için teknolojiden faydalanıyoruz. Sızıntılar özellikle bağlantı noktaları ve vanalardan kaynaklanmaktadır. Su kaçakları; temiz su tesisatı ya da atık su tesisatı gibi tesisatlarda yaşanabilmektedir. Yaşanan sızıntılar küçükte olsa kısa sürede müdahale etmek daha sonra yaşanabilecek daha büyük hasar ve maddi zararların önüne geçilmektedir.

Çeşitli nedenlerden ötürü Düzce’de yaşanan su kaçağının tespiti ve en profesyonel şeklinde tamiri için CİHAN ISI ve TESİSAT olarak yanınızdayız.

Düzce Su Kaçağı Tespiti için hizmet verdiğimiz bölgeler;

1. Akçakoca
2. Cumayeri
3. Çilimli
4. Gölyaka
5. Gümüşova
6. Kaynaşlı
7. Yığılca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Görüşme Başlat
Merhaba
Hoşgeldiniz...