Su Tesisat hizmetleri

Su Tesisat Temizliği Musluklarınızdan gelen kirlerin sebebini tespit edip, sorunu size özel çözüm ve uygun maliyetlerle çözüme ulaştırıyoruz.
Radyatör ve Tesisat Temizliği
Radyatör peteklerini su ve basan özel bir makine ile temizliğini yapıyoruz. Üstelik dairenizi veya iş yerinizi kirletmeden tesisatın içerisini tamamen pislikten arındırıyoruz. Kullandığımız koruyucu kimyasal ile de tesisatı ve kombiyi yaklaşık olarak 2 yıl kireçten koruma altında almış oluyoruz.
Yerden Isıtma Borularını Yıkama Çalışması
Uzun süre kullanılan oksijen bariyersiz yerden ısıtma tesisatlarının içinde oluşan kirli suyu, hava ve suyu birbirine karıştıran cihazla temizleme çalışmasını yürütüyoruz.
Kanalizasyon Tıkanıklıkları
Kanalizasyon sistemindeki arızalar, servis verdiğimiz hizmetler arasındadır fakat rögar içinde oluşan sıkıntılar bizim kapsamımızda değildir. Rögar ve sonrasındaki tesisatlara servis çağırmak için ikamet adresinizin yer aldığı belediyeye başvurarak sıkıntınızı giderebilirsiniz. Bunların dışında aklınıza gelen diğer su tesisat hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, bizi arayarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. İstanbul tesisat olarak üstün hizmet kalitesi ve konusunda uzman ustalarımızla size bilgi vermekten zevk duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir