Kategori Arşivleri: Foto Galeri

Foto Galeri

Hendek güneş enerji sistemleri firması

Güneş enerjisinden faydalanarak sıcak su elde etmek günümüzde gelişen teknolojiler ve sistemlerle oldukça kolaylaştı. Yıllarca sıcak suyunuzun güneş kaynaklarından elde ettiğinizi düşünüyorsanız, enerji tasarrufu noktasında bu durumun bir çok faydaya sebebiyet vermektedir.

Normal Koşullarda suyunu ısıtmak için terk ettiğiniz elektrik enerjisi ve bu enerjinin faturaları düşünüldüğünde, bir yıl gibi kısa sürede sizlere sıcak su üretiminde amorti ederek kalan kullanım ve yıpranma servis masraflarıyla yıllarca sıcak su elde edebileceğiniz bir sisteme sahip olmaktasınız. 

Gelişen depolama sistemleri ile sıcak suyun 24 saatlik zaman zarfında günün her saati sıcak suya ulaşmanız mümkün olacaktır. 

Her bütçeye ve ekonomiye uygun güneş enerji sistemleri kurulum, bakım onarım , yenileme ve tesisat hizmetlerini yıllardır sunmaktayız.

Hendek Petek Temizlik firması

Sakarya Hendek ilçesinde yer alan firmamızda doğalgaz tesisatına bağlı olan ve her yıl yoğun hava koşullarında kombinizin kaynatmakta olduğu sıcak suyun dağılımıyla iş ortam sıcaklığını artmasına neden olan petek – radyatör temizliklerini sizler için kimyasal peket temizlik ilaçları ve basınçlı özel makinelerimiz ile yapmaktayız. 

Eğer sizde Hendek ilçesinde iseniz ve bu konuda bir firma arayışı içerisinde iseniz  doğru adrestesiniz. Alanında uzman 10 yıllık tesisat ve diğer konularda uzman ekiplerimiz ile evlerinizin tüm petekleri itina ile temizlenmekte. 

Petek temizliği sonrasında yeni suyun basılması ve ayarlamaları tarafımızca yapılmaktadır. Kombi performansının artması için petek temizliğinin yılda minimum bir kez yaptırmanız gerekmektedir. Uzun süre peteklerde kalan su peteklerin içerisinde paslanmalara neden olacağından petek temizlikleri çok önem arz etmektedir. 

İletişim bölümünden sizde bize ulaşıp, petek temizlik randevusu alarak firma yetkililerinin peteklerinizi temizlemesini sağlayabilirsiniz.

Hendek Yerden ısıtma firması

Yerden ısıtma birçok noktada kullanılmaktadır ilçemiz Hendek’te Kasımpaşa camii’nin Derneği tarafından yaptırmak da olan Çay Ocağının zemini yerden ısıtma sistemi ile donatılmıştır sistem Genel manada kış aylarında zeminden ısıtarak ortamda bulunan kişilerin soğuklardan etkiler memelerini amaçlamaktadır.

Kasımpaşa Cami Derneği tarafından Talep edilen sosyal tesisler için düşünülen yerden ısıtma projesini tesisat olarak uygulamaya koyarak uyguladık yerden ısıtma sektörünün en kaliteli ürünlerini Bu projede kullandık

Binanın ahşap olması sebebiyle farklı ısıtma teknolojilerinin kullanılmadığı yerden ısıtma burada büyük avantajlar sunarak en zekalısın Paşa Camii Sosyal Tesisleri Nin ısınma sorununu ortadan kaldıracak.

 Sizlerde Eğer evinizde veya işyerinizde yardım ısıtmaz yaptırmak isterseniz Piranha su tesisat olarak tüm yerden ısıtma projelerinizi metraj  metraj ve kapasitesi bakımından projelendirilerek hayata geçirmek deyiz Yerden ısıtmalı lider kuruluş Cihan tesisat sizleri de bekliyoruz.

Hendek Orta Camii yerden ısıtma projesi


Günümüzün vazgeçilmez ısıtma sistemlerinden olan yerden ısıtma sistemlerini en kaliteli ekipman ve profesyonel ustalarımız ile sizlere sunmaktayız. 

Hendek İlçe Merkezinde yer alan 1 asra şahitlik eden tarihi Hendek Merkez Orta camii mizin zemin yerden ısıtma projesini aldık. 

Almış olduğumuz yerden ısıtma projesinde ahşap zeminin kaldırılarak izole edilmesi ve ardından ısı yalıtımının yapılmasıyla birlikte zemine yerden ısıtma tesisatını döşedir. Gerekli testler ve kontrolleri yaptık,  siz çok değerli Hendek halkı ve camaatimize hayırlı uğurlu olsun. 

Bizi yerden ısıtma tesisatları konusunda da uzman personelimizle tercih edebilirsiniz. En zor koşullarda ve şartlarda yerden ısıtma tesisatı konusunda hizmetler sunmaktayız. 

Bu konuda bir talep ve ihtiyacınız var ise sizde mutlaka bizimle irtibata geçin. Gelelim ölçümü ve değerlendirmelerimizi size sunacağımız yerden ısıtma alanını inceleyip bilgiler verelim. En ekonomik koşullarda yerden ısıtma sistemleriyle sizinde tanışmanızı sağlıyalım.