Kategori Arşivleri: Hizmetlerimiz

Kameralı su kaçağı tespiti

Sakarya ili Hendek ilçe merkezinde yer alan işletmemizde, su kaçağı konusunda uzman personel ve ekipmanlar ile su kaçağı konusunda dünya standartlarında tespit ve sonrasında projelendirme hizmetleri sunmaktayız.

Heden ve nasıl oluştuğunu bilmediğiniz su sızıntılarının tespit edilmesinde kullanılan , dünyanın önde gelen kameralı su kaçağı tespit cihazları ile sizlere hizmetler sunuyoruz.

Ev ve iş yerlerinizde yer alan su kaçaklarının tespit ve kaçağın giderilmesi için cihan ısı tesisatı mutlaka arayarak detayı bilgi ve randevu talep ediniz.

Su Kaçak Arıza Tespiti

Su sızıntısı ile ilgili herhangi bir durum varsa kullandığımız akıllı tesisat teknolojileri sayesinde tüm detayları görebiliriz.

Bir gün eve geldiğinizde banyonuzda veya evinizin herhangi bir köşesinde nem veya damlama yapan bir duvarla karşılaşabilirsiniz.

Bu gibi sorunlar artık başınızı ağrıtmayacak. Su sızdırmasını, su kaçaklarını evinize zarar vermeden su kaçak arama makinesiyle net olarak tespit edebiliyoruz.

Sizin sadece bize ulaşıp su kaçak giderme ekibimizden uzman yardımı almanız yeterli olacaktır.

Petek Temizlik Hizmetleri


Kış ayları boyunca, sıkça kullandığımız kaloriferlerin belirli aralıklarla temizlenmesi ve bakımının yapılması gerekmektedir. Kalorifer ve petek temizliğine, daha verimli şekilde çalışan kaloriferler için büyük ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle soğuk kış günlerinde, bakımı doğru düzgün bir biçimde yapılmış kaloriferlerin ısıtma kabiliyeti de en üst düzeye çıkmaktadır.

Temizliği yapılmamış kaloriferlerde büyük ısı kayıpları olmaktadır. Bu da kombinizi ne kadar yakarsanız yakın, faturalarınız fazla gelmeye başlar ama eviniz / iş yeriniz yeteri kadar ısınamaz. Tüm bunların yanı sıra, evinizde ısı yalıtımı doğru şekilde yapılmış olsa da, kalorifer ve peteklerin temiz olmaması, yeterli ısıyı alamamanıza neden olur.

Su Tesisat hizmetleri

Su Tesisat Temizliği Musluklarınızdan gelen kirlerin sebebini tespit edip, sorunu size özel çözüm ve uygun maliyetlerle çözüme ulaştırıyoruz.
Radyatör ve Tesisat Temizliği
Radyatör peteklerini su ve basan özel bir makine ile temizliğini yapıyoruz. Üstelik dairenizi veya iş yerinizi kirletmeden tesisatın içerisini tamamen pislikten arındırıyoruz. Kullandığımız koruyucu kimyasal ile de tesisatı ve kombiyi yaklaşık olarak 2 yıl kireçten koruma altında almış oluyoruz.
Yerden Isıtma Borularını Yıkama Çalışması
Uzun süre kullanılan oksijen bariyersiz yerden ısıtma tesisatlarının içinde oluşan kirli suyu, hava ve suyu birbirine karıştıran cihazla temizleme çalışmasını yürütüyoruz.
Kanalizasyon Tıkanıklıkları
Kanalizasyon sistemindeki arızalar, servis verdiğimiz hizmetler arasındadır fakat rögar içinde oluşan sıkıntılar bizim kapsamımızda değildir. Rögar ve sonrasındaki tesisatlara servis çağırmak için ikamet adresinizin yer aldığı belediyeye başvurarak sıkıntınızı giderebilirsiniz. Bunların dışında aklınıza gelen diğer su tesisat hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, bizi arayarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. İstanbul tesisat olarak üstün hizmet kalitesi ve konusunda uzman ustalarımızla size bilgi vermekten zevk duyarız.