Sakarya su kaçağı tespiti konusunda uzman personellerimiz ve profesyonel ekipmanlarımız ile kırmadan tespit ederek gerekli müdahaleyi yapabiliyoruz..

Günümüzün teknolojik gelişimine uygun araçlarımızla, metrelerce mesafede yaşanan su kaçağının tespiti ve düzeltilmesi için gerekli işlemleri uygulayarak, Sakarya’da kırmadan dökmeden su kaçaklarınızı tespit ediyoruz..

Yaşanan su kaçaklarının bazıları gözle tespit edilebilirken çoğunlukla tespit edilemediği durumlarda yaşanmaktadır. Bu tür durumlarda su kaçağını tespit etmek için teknolojiden faydalanıyoruz. Sızıntılar özellikle bağlantı noktaları ve vanalardan kaynaklanmaktadır. Su kaçakları; temiz su tesisatı ya da atık su tesisatı gibi tesisatlarda yaşanabilmektedir. Yaşanan sızıntılar küçükte olsa kısa sürede müdahale etmek daha sonra yaşanabilecek daha büyük hasar ve maddi zararların önüne geçilmektedir.

Çeşitli nedenlerden ötürü yaşanan su kaçağının tespiti ve en profesyonel şeklinde tamiri için CİHAN ISI ve TESİSAT olarak yanınızdayız.

Sakarya Su Kaçağı Tespiti için hizmet verdiğimiz bölgeler;

1. Arifiye
2. Erenler
3. Karasu
4. Kocaali
5. Pamukova
6. Söğütlü
7. Taraklı
8. Akyazı
9. Hendek
10. Geyve
11. Adapazarı
12. Ferizli
13. Sapanca
14. Kaynarca
15. Serdivan
16. Karapürçek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Görüşme Başlat
Merhaba
Hoşgeldiniz...