Sakarya Su Tesisat Temizliği Musluklarınızdan gelen kirlerin sebebini tespit edip, sorunu size özel çözüm ve uygun maliyetlerle çözüme ulaştırıyoruz.

Radyatör ve Tesisat Temizliği

Radyatör peteklerini su ve basan özel bir makine ile temizliğini yapıyoruz. Üstelik dairenizi veya iş yerinizi kirletmeden tesisatın içerisini tamamen pislikten arındırıyoruz. Kullandığımız koruyucu kimyasal ile de tesisatı ve kombiyi yaklaşık olarak 2 yıl kireçten koruma altında almış oluyoruz.

Yerden Isıtma Borularını Yıkama Çalışması

Uzun süre kullanılan oksijen bariyersiz yerden ısıtma tesisatlarının içinde oluşan kirli suyu, hava ve suyu birbirine karıştıran cihazla temizleme çalışmasını yürütüyoruz.

Kanalizasyon Tıkanıklıkları

Kanalizasyon sistemindeki arızalar, servis verdiğimiz hizmetler arasındadır fakat rögar içinde oluşan sıkıntılar bizim kapsamımızda değildir. Rögar ve sonrasındaki tesisatlara servis çağırmak için ikamet adresinizin yer aldığı belediyeye başvurarak sıkıntınızı giderebilirsiniz. Bunların dışında aklınıza gelen diğer su tesisat hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, bizi arayarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. İstanbul tesisat olarak üstün hizmet kalitesi ve konusunda uzman ustalarımızla size bilgi vermekten zevk duyarız.

Sakarya Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık konusunda uzman personellerimiz ile bir çok tıkanıklığa anında müdahale ederek açmaktayız.Günümüzde en yoğun olarak kullanılan son teknolojik araçlarımızla, metrelerce mesafede yaşanan tıkanıklığın açılması için gerekli işlemleri uygulayarak, kırmadan dökmeden tıkanık larınızı açmaktayız.Lavabo tıkanıkları yanı sıra yoğun olarak su gideri ve pis su gider tıkanıklıklarında karşılaşılan durumları anında tespit eden ekiplerimiz, son teknolojik tıkanıklık açma makina ve ekipmanlarıyla tıkanık alana müdahale ederek su giderlerinizi açmaktadır.Hendek Tıkanıklık Açma Sakarya Hendek Merkezli firmamız tüm Sakarya ili ve ilçelerinde yaygın bir şekilde tıkanıklık açma servis hizmetlerini sürdürmektedir.

Görüşme Başlat
Merhaba
Hoşgeldiniz...