Su Arıtma Sistemleri

Sakarya Su Arıtma Sistemleri montaj, bakım ve onarım ihtiyaçlarınızda CİHAN ISI ve TESİSAT SİSTEMLERİ olarak profesyonel hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

Su arıtma cihazları ile musluk sularımız daha sağlıklı bir hale geliyor. Musluğumuzdan akan sular her ne kadar berrak görünse de içerikleri bakımından çok da faydalı olmayabiliyor. Bunun için birtakım ölçümler yapılarak söz konusu su için hangi cihaz tiplerinin uygun olduğu tespit edilir.

Su Arıtma Cihazı Nedir?

Su Arıtma Sistemleri

Su, insan yaşamının vazgeçilmez ihtiyaçlarından bir tanesi olurken temiz suya ulaşmak her anlamda önemlidir. Bu çerçevede su arıtma cihazı suyun temiz ve lezzetli bir şekilde tüketilmesi adına kullanılmaktadır. Ev, işyeri ve fabrikalarda su ihtiyacına cevap veren arıtma cihazları, çalışma prensipleri ve kaliteli çözümleriyle dikkatleri çeken seçenekler olarak bilinmektedir. Peki, bu cihazlar neyi ifade eder?

Su arıtma cihazları; Reverse Osmosis olarak bilinen ‘Terz Osmoz’ çalışma prensibi ile temiz su oluşturmayı hedefler. 3 ön filtresi bulunan bu cihazlarda amaç tamamen suyun içerisindeki zararlı unsurları arıtmaktır. Bu çerçevede ilk filtre ‘Sediment’ olarak adlandırılır. Sediment filtrenin görevi su içerisinde bulunan kir, pas ve kum taneciklerinin arındırılmasıdır. İkinci filtre olan ‘Aktif Karbon Filtre’ su içerisinde tat ve kokuyu olumsuz etkileyen unsurları arıtmaktadır. Üçüncü ve son filtre ise ‘CTO Filtre’ olarak bilinir. CTO filtre klor ve diğer organik kimyasalların arındırılmasında büyük rol oynar.

Filtrelerden geçen suyun arıtma işlemi tamamlanarak tankta bekleme süreci başlar. Tank boyutları ihtiyaca göre farklı olduğundan anlık su ihtiyacına uygun şekilde değerlendirmeler yapmak gerekiyor.

Su Arıtma Cihazı Kullanmanın Avantajları

Su ihtiyacına cevap vermenin en özel çözümü olan su arıtma cihazları lezzetli ve kaliteli suya ulaşmaktan çok daha fazlası anlamına gelir. Bu nedenle de tüketicilerin bir su arıtma cihazı satın alırken elde edecekleri ayrıcalıklar hayli fazladır. İşte su arıtma cihazları konusunda sizi bekleyen birbirinden özel çözümler!

 • Arıtma cihazı kullanmanın en büyük ayrıcalığı yer tasarrufu sağlayarak mutfaktaki alanı genişletmesidir,
 • Su ihtiyacının temiz bir şekilde karşılanmasında ekstra zaman gerektirmeyen su arıtma cihazı sayesinde zaman tasarrufu elde etmek mümkündür,
 • Temiz su ihtiyacının karşılanması adına ekstra maliyetler getirmeyeceğinden finansal tasarruf sağlar,
 • Suyun arıtılmasında çok ciddi bir enerji gerektirmediğinden enerji tasarrufu ile alakalı oldukça başarılıdır,
 • Suyun israf edilmesinin önüne geçerken kullanılamayacak haldeki suyun insanlar için uygun hale gelmesini destekler.

İnsanlık ve doğa için oldukça önemli işlevleri bulunan su arıtma cihazları sayesinde siz de birbirinden ayrıcalıklı çözümlere ulaşabilirsiniz. Özellikle de eşsiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız yapmanız gereken basit; kaliteli bir arıtma cihazı tercih etmek. Peki, ev ya da işyerinde kullanabileceğiniz arıtma cihazlarının özellikleri nelerdir? İşte bütün merak ettikleriniz!

Su Arıtma Sistemleri

Su Arıtma Cihazı Çeşitleri

Arıma cihazı seçenekleri değerlendirilirken hem verimli hem de kullanışlı bir seçim yapmak her şeyden önemlidir. Tüketici ihtiyaçlarına cevap veren ve kaliteli bir çözüme ulaşmayı sağlayan alternatifler konusunda siz de tercihinizi titizlikle yapmalısınız. Çok kullanılan ve tüketiciye avantaj sağlayan su arıtma cihazı seçenekleri ile ilgili detaylara daha yakından bir göz atalım!

5 Aşamalı Su Arıtma Cihazları

Su arıtma cihazlarında genel çözüm 3 aşamalı bir filtreleme olarak biliniyor. Ancak filtreleme sürecine eklenen her aşama cihazın özelliklerini farklılaştırmaktadır. Bu çerçevede gündeme gelen 5 aşamalı su arıtma cihazı mikroskobik seviyedeki zararlıları süzme ve son aşamada tatlandırma işlemi ile tüketiciye suyu sunma adına çözüm sağlıyor. 5 aşamalı su arıtma cihazları çok ciddi bir farklılığa neden olmamaktadır. Ancak bu çözüm tüketici tercihleri bağlamında dikkat çekmektedir.

6 Aşamalı Su Arıtma Cihazları

Su arıtma cihazı satın almak isteyen hemen herkesin en çok tercih ettiği seçeneklerden biri olarak dikkat çeken 6 aşamalı cihazlarda minerallendirme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu noktada hedef tamamen kaliteli bir sonuç ortaya çıkması olsa da lezzet konusunda da farklılıklar gündeme gelir. İnsan vücudunun sudan daha fazla yararlanması adına gerekli olan bütün çözümler için bu su arıtma cihazları tercih edilmektedir.

8 Aşamalı Su Arıtma Cihazları

Su arıtma cihazı konusunda en çok tercih edilenler arasındaki 8 aşamalı su arıtma cihazı; su moleküllerinin küçültülmesi ve aktive edilmesi gibi aşamalar vardır. Böylelikle suyun daha kaliteli ve lezzetli olacağı düşüncesi ortaya çıkar.

Tüm özellikleri ve kullanışlılıkları çerçevesinde su arıtma cihazı çeşitleri ihtiyaçlara cevap verecek şekilde değerlendirilmektedir. Bu doğrultuda bir seçim yaparken kesinlikle arıtma cihazı özelliklerini titiz bir şekilde değerlendirmelisiniz. Tüketici olarak en kaliteli ve kusursuz sonuçlar için su arıtma cihazı ayrıcalıklarını değerlendirmelisiniz.

Su Arıtma Sistemleri

Su Arıtma Sistemleri montaj, bakım ve onarım için hizmet verdiğimiz bölgeler;

SAKARYA Su Arıtma Sistemleri Montaj, Bakım ve Onarım Hizmeti

 1. Arifiye su arıtma sistemleri montaj, bakım ve onarım hizmeti
 2. Erenler su arıtma sistemleri montaj, bakım ve onarım hizmeti
 3. Karasu su arıtma sistemleri montaj, bakım ve onarım hizmeti
 4. Kocaali su arıtma sistemleri montaj, bakım ve onarım hizmeti
 5. Pamukova su arıtma sistemleri montaj, bakım ve onarım hizmeti
 6. Söğütlü su arıtma sistemleri montaj, bakım ve onarım hizmeti
 7. Taraklı su arıtma sistemleri montaj, bakım ve onarım hizmeti
 8. Akyazı su arıtma sistemleri montaj, bakım ve onarım hizmeti
 9. Hendek su arıtma sistemleri montaj, bakım ve onarım hizmeti
 10. Geyve su arıtma sistemleri montaj, bakım ve onarım hizmeti
 11. Adapazarı su arıtma sistemleri montaj, bakım ve onarım hizmeti
 12. Ferizli su arıtma sistemleri montaj, bakım ve onarım hizmeti
 13. Sapanca su arıtma sistemleri montaj, bakım ve onarım hizmeti
 14. Kaynarca su arıtma sistemleri montaj, bakım ve onarım hizmeti
 15. Serdivan su arıtma sistemleri montaj, bakım ve onarım hizmeti
 16. Karapürçek su arıtma sistemleri montaj, bakım ve onarım hizmeti

KOCAELİ Su Arıtma Sistemleri Montaj, Bakım ve Onarım Hizmeti

DÜZCE Su Arıtma Sistemleri Montaj, Bakım ve Onarım Hizmeti

Sakarya Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Sakarya Su Arıtma Cihazı Montajı

Sakarya Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Düzce Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Düzce Su Arıtma Cihazı Montajı

Düzce Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Kocaeli Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Kocaeli Su Arıtma Cihazı Montajı

Kocaeli Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Görüşme Başlat
Merhaba
Hoşgeldiniz...