Etiket Arşivleri: hendek tesisatçı

Hendek güneş enerji sistemleri firması

Güneş enerjisinden faydalanarak sıcak su elde etmek günümüzde gelişen teknolojiler ve sistemlerle oldukça kolaylaştı. Yıllarca sıcak suyunuzun güneş kaynaklarından elde ettiğinizi düşünüyorsanız, enerji tasarrufu noktasında bu durumun bir çok faydaya sebebiyet vermektedir.

Normal Koşullarda suyunu ısıtmak için terk ettiğiniz elektrik enerjisi ve bu enerjinin faturaları düşünüldüğünde, bir yıl gibi kısa sürede sizlere sıcak su üretiminde amorti ederek kalan kullanım ve yıpranma servis masraflarıyla yıllarca sıcak su elde edebileceğiniz bir sisteme sahip olmaktasınız. 

Gelişen depolama sistemleri ile sıcak suyun 24 saatlik zaman zarfında günün her saati sıcak suya ulaşmanız mümkün olacaktır. 

Her bütçeye ve ekonomiye uygun güneş enerji sistemleri kurulum, bakım onarım , yenileme ve tesisat hizmetlerini yıllardır sunmaktayız.

Hendek Petek Temizlik firması

Sakarya Hendek ilçesinde yer alan firmamızda doğalgaz tesisatına bağlı olan ve her yıl yoğun hava koşullarında kombinizin kaynatmakta olduğu sıcak suyun dağılımıyla iş ortam sıcaklığını artmasına neden olan petek – radyatör temizliklerini sizler için kimyasal peket temizlik ilaçları ve basınçlı özel makinelerimiz ile yapmaktayız. 

Eğer sizde Hendek ilçesinde iseniz ve bu konuda bir firma arayışı içerisinde iseniz  doğru adrestesiniz. Alanında uzman 10 yıllık tesisat ve diğer konularda uzman ekiplerimiz ile evlerinizin tüm petekleri itina ile temizlenmekte. 

Petek temizliği sonrasında yeni suyun basılması ve ayarlamaları tarafımızca yapılmaktadır. Kombi performansının artması için petek temizliğinin yılda minimum bir kez yaptırmanız gerekmektedir. Uzun süre peteklerde kalan su peteklerin içerisinde paslanmalara neden olacağından petek temizlikleri çok önem arz etmektedir. 

İletişim bölümünden sizde bize ulaşıp, petek temizlik randevusu alarak firma yetkililerinin peteklerinizi temizlemesini sağlayabilirsiniz.

Sakarya Hendek Yerden Isıtma Tesisatı

Sakarya ili hendek ilçesinde uzun yıllardır tesisat sektöründe hizmetler sunan Cihan Isı sürdürmekte olduğu en kaliteli hizmetlerin içerisinde bir tanesini daha ekledi. 

Yerden ısıtma sistemlerinin en başında gelen yerden ısıtma tesisatının gerekli standartlara uygun yapılması zeminin gerekli ısı yalıtımı yanı sıra ortamın ısınmasına büyük katkı sağlamaktadır. 

Bu nedenledir ki yerden ısıtma yapan firmaların kaliteli ürün ve ekipmanlarla garantili bir şekilde yapılması gerekmektedir. Kendi bölgemiz olan Sakarya Hendek bölgesinde gerekli kalite ve özeni göstererek yerden ısıtma sistemlerinin döşenmesi, test edilmesi ve son kullanıcıya sunulması noktasında büyük önem arz etmektedir. 

Eğer sizde yerden ısıtma sistemine geçmek ve bu sistemin artıları ndan yararlanmak istiyor iseniz yerden ısıtma tesisatınız ve gerekli altyapının hazırlanması için mutlaka cihan ısı ile irtibata geçin 20 yılı aşkın süredir sektöründe bir çok  yerden ısıtma hizmetine imza atan cihan ısı sizlerede en profesyonel zeminden ısıtma yerden ısıtma tesisat ve kurulum hizmetlerini sunmaktadır. 


Yağ Hattı Tesisatı yapıldı

Cihan Isı Tesisat ve güneş enerjisi olarak bizler en zor koşullarda özel kaynak gerektiren projelerinde talibiz. 

Hendek belediyesi araç bakım istasyonu nda yer alan özel yağ tesisatı tarafımızca yapılarak teslim edilmiştir. 

Eğer sizde bölgede bu tarz özel tesisat talepleriniz mevcut ise bu talepleri bize iletin sizlere tesisat konularında uzman personellerimiz ile hizmetler sunalım.