Etiket Arşivleri: tesisat ustası hendek

Hendek Petek Temizlik firması

Sakarya Hendek ilçesinde yer alan firmamızda doğalgaz tesisatına bağlı olan ve her yıl yoğun hava koşullarında kombinizin kaynatmakta olduğu sıcak suyun dağılımıyla iş ortam sıcaklığını artmasına neden olan petek – radyatör temizliklerini sizler için kimyasal peket temizlik ilaçları ve basınçlı özel makinelerimiz ile yapmaktayız. 

Eğer sizde Hendek ilçesinde iseniz ve bu konuda bir firma arayışı içerisinde iseniz  doğru adrestesiniz. Alanında uzman 10 yıllık tesisat ve diğer konularda uzman ekiplerimiz ile evlerinizin tüm petekleri itina ile temizlenmekte. 

Petek temizliği sonrasında yeni suyun basılması ve ayarlamaları tarafımızca yapılmaktadır. Kombi performansının artması için petek temizliğinin yılda minimum bir kez yaptırmanız gerekmektedir. Uzun süre peteklerde kalan su peteklerin içerisinde paslanmalara neden olacağından petek temizlikleri çok önem arz etmektedir. 

İletişim bölümünden sizde bize ulaşıp, petek temizlik randevusu alarak firma yetkililerinin peteklerinizi temizlemesini sağlayabilirsiniz.

Sakarya Hendek Yerden Isıtma Tesisatı

Sakarya ili hendek ilçesinde uzun yıllardır tesisat sektöründe hizmetler sunan Cihan Isı sürdürmekte olduğu en kaliteli hizmetlerin içerisinde bir tanesini daha ekledi. 

Yerden ısıtma sistemlerinin en başında gelen yerden ısıtma tesisatının gerekli standartlara uygun yapılması zeminin gerekli ısı yalıtımı yanı sıra ortamın ısınmasına büyük katkı sağlamaktadır. 

Bu nedenledir ki yerden ısıtma yapan firmaların kaliteli ürün ve ekipmanlarla garantili bir şekilde yapılması gerekmektedir. Kendi bölgemiz olan Sakarya Hendek bölgesinde gerekli kalite ve özeni göstererek yerden ısıtma sistemlerinin döşenmesi, test edilmesi ve son kullanıcıya sunulması noktasında büyük önem arz etmektedir. 

Eğer sizde yerden ısıtma sistemine geçmek ve bu sistemin artıları ndan yararlanmak istiyor iseniz yerden ısıtma tesisatınız ve gerekli altyapının hazırlanması için mutlaka cihan ısı ile irtibata geçin 20 yılı aşkın süredir sektöründe bir çok  yerden ısıtma hizmetine imza atan cihan ısı sizlerede en profesyonel zeminden ısıtma yerden ısıtma tesisat ve kurulum hizmetlerini sunmaktadır.