Etiket Arşivleri: yerden ısıtma

Hendek Yerden ısıtma firması

Yerden ısıtma birçok noktada kullanılmaktadır ilçemiz Hendek’te Kasımpaşa camii’nin Derneği tarafından yaptırmak da olan Çay Ocağının zemini yerden ısıtma sistemi ile donatılmıştır sistem Genel manada kış aylarında zeminden ısıtarak ortamda bulunan kişilerin soğuklardan etkiler memelerini amaçlamaktadır.

Kasımpaşa Cami Derneği tarafından Talep edilen sosyal tesisler için düşünülen yerden ısıtma projesini tesisat olarak uygulamaya koyarak uyguladık yerden ısıtma sektörünün en kaliteli ürünlerini Bu projede kullandık

Binanın ahşap olması sebebiyle farklı ısıtma teknolojilerinin kullanılmadığı yerden ısıtma burada büyük avantajlar sunarak en zekalısın Paşa Camii Sosyal Tesisleri Nin ısınma sorununu ortadan kaldıracak.

 Sizlerde Eğer evinizde veya işyerinizde yardım ısıtmaz yaptırmak isterseniz Piranha su tesisat olarak tüm yerden ısıtma projelerinizi metraj  metraj ve kapasitesi bakımından projelendirilerek hayata geçirmek deyiz Yerden ısıtmalı lider kuruluş Cihan tesisat sizleri de bekliyoruz.

Hendek Orta Camii yerden ısıtma projesi


Günümüzün vazgeçilmez ısıtma sistemlerinden olan yerden ısıtma sistemlerini en kaliteli ekipman ve profesyonel ustalarımız ile sizlere sunmaktayız. 

Hendek İlçe Merkezinde yer alan 1 asra şahitlik eden tarihi Hendek Merkez Orta camii mizin zemin yerden ısıtma projesini aldık. 

Almış olduğumuz yerden ısıtma projesinde ahşap zeminin kaldırılarak izole edilmesi ve ardından ısı yalıtımının yapılmasıyla birlikte zemine yerden ısıtma tesisatını döşedir. Gerekli testler ve kontrolleri yaptık,  siz çok değerli Hendek halkı ve camaatimize hayırlı uğurlu olsun. 

Bizi yerden ısıtma tesisatları konusunda da uzman personelimizle tercih edebilirsiniz. En zor koşullarda ve şartlarda yerden ısıtma tesisatı konusunda hizmetler sunmaktayız. 

Bu konuda bir talep ve ihtiyacınız var ise sizde mutlaka bizimle irtibata geçin. Gelelim ölçümü ve değerlendirmelerimizi size sunacağımız yerden ısıtma alanını inceleyip bilgiler verelim. En ekonomik koşullarda yerden ısıtma sistemleriyle sizinde tanışmanızı sağlıyalım.

Sakarya Hendek Yerden Isıtma Tesisatı

Sakarya ili hendek ilçesinde uzun yıllardır tesisat sektöründe hizmetler sunan Cihan Isı sürdürmekte olduğu en kaliteli hizmetlerin içerisinde bir tanesini daha ekledi. 

Yerden ısıtma sistemlerinin en başında gelen yerden ısıtma tesisatının gerekli standartlara uygun yapılması zeminin gerekli ısı yalıtımı yanı sıra ortamın ısınmasına büyük katkı sağlamaktadır. 

Bu nedenledir ki yerden ısıtma yapan firmaların kaliteli ürün ve ekipmanlarla garantili bir şekilde yapılması gerekmektedir. Kendi bölgemiz olan Sakarya Hendek bölgesinde gerekli kalite ve özeni göstererek yerden ısıtma sistemlerinin döşenmesi, test edilmesi ve son kullanıcıya sunulması noktasında büyük önem arz etmektedir. 

Eğer sizde yerden ısıtma sistemine geçmek ve bu sistemin artıları ndan yararlanmak istiyor iseniz yerden ısıtma tesisatınız ve gerekli altyapının hazırlanması için mutlaka cihan ısı ile irtibata geçin 20 yılı aşkın süredir sektöründe bir çok  yerden ısıtma hizmetine imza atan cihan ısı sizlerede en profesyonel zeminden ısıtma yerden ısıtma tesisat ve kurulum hizmetlerini sunmaktadır.