Tıkanıklık konusunda uzman personellerimiz ile bir çok tıkanıklığa anında müdahale ederek açmaktayız.

Günümüzde en yoğun olarak kullanılan son teknolojik araçlarımızla, metrelerce mesafede yaşanan tıkanıklığın açılması için gerekli işlemleri uygulayarak, kırmadan dökmeden tıkanıklarınızı açmaktayız.

Lavabo tıkanıkları yanı sıra yoğun olarak su gideri ve pis su gider tıkanıklıklarında karşılaşılan durumları anında tespit eden ekiplerimiz, son teknolojik tıkanıklık açma makina ve ekipmanlarıyla tıkanık alana müdahale ederek su giderlerinizi açmaktadır.

Sakarya Tıkanıklık Açma

 

Su Tıkanıklığı Açma

Temiz su ya da pis su gibi tesisatlarımızda zaman içerisinde tıkanıklıklar yaşanabiliyor. Böyle durumlarda işinin ehli yerlerle çalışmak son derece önemli bir hale geliyor. Tıkanıklık noktasının tespitinden başlayarak tamirat işlemlerinin uygulanma yöntemlerine kadar her adım doğru planlanmalıdır. CİHAN ISI ve TESİSAT olarak kalifiye personelimiz ve teknolojik ekipmanlarımız ile sizlere tıkanıklık ile ilgili sorunlarınızda çözüm üretiyoruz.

Sakarya merkez ve ilçeleriyle birlikte çevre illerede yaygın bir şekilde tıkanıklık açma servis hizmetlerini sürdürmektedir.

Sakarya Tıkanıklık Açma işlemleri için hizmet verdiğimiz bölgeler;

1. Arifiye
2. Erenler
3. Karasu
4. Kocaali
5. Pamukova
6. Söğütlü
7. Taraklı
8. Akyazı
9. Hendek
10. Geyve
11. Adapazarı
12. Ferizli
13. Sapanca
14. Kaynarca
15. Serdivan
16. Karapürçek

Görüşme Başlat
Merhaba
Hoşgeldiniz...