Tıkanıklık konusunda uzman personellerimiz ile bir çok tıkanıklığa anında müdahale ederek açmaktayız.

Günümüzde en yoğun olarak kullanılan son teknolojik araçlarımızla, metrelerce mesafede yaşanan tıkanıklığın açılması için gerekli işlemleri uygulayarak, kırmadan dökmeden tıkanıklarınızı açmaktayız.

Lavabo tıkanıkları, banyo tıkanıkları, pimaş tıkanıklığı, lavabo gider veya mutfak gider tıkanıkları gibi karşılaşılan durumları anında tespit eden ekiplerimiz, son teknolojik tıkanıklık açma makina ve ekipmanlarıyla tıkanık alana müdahale ederek su giderlerinizi açmaktadır.

Sakarya Tıkanıklık Açma

 

Su Tıkanıklığı Açma

Temiz su ya da pis su gibi tesisatlarımızda zaman içerisinde tıkanıklıklar yaşanabiliyor. Böyle durumlarda işinin ehli yerlerle çalışmak son derece önemli bir hale geliyor. Tıkanıklık noktasının tespitinden başlayarak tamirat işlemlerinin uygulanma yöntemlerine kadar her adım doğru planlanmalıdır. CİHAN ISI ve TESİSAT olarak kalifiye personelimiz ve teknolojik ekipmanlarımız ile sizlere su tıkanıklığı ile ilgili sorunlarınızda çözüm üretiyoruz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvaletim tıkandı ne yapmam gerekiyor, nasıl açabilirim, ne yapmam lazım gibi düşüncelere kapılıp paniklemeyin. İlk önce tıkanıklığı izleyerek sorunun büyük mü veya küçük mü olduğunu anlamanız lazım. Her ne kadar küçük sorunlarda tuvalet pompası veya tuvalet tıkanıklığı açma kimyasalları ile sorun çözülebilse de büyük sorunlarda kendiniz denememeli, profesyonel ekip çağırmanız gerekmektedir. CİHAN ISI ve TESİSAT olarak tuvalet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, pimaş gider tıkanıklığı gibi durumları işinde deneyimli personelimiz ve teknolojik ekipmanlarımız ile en kısa sürede çözüyoruz.

Banyo Tıkanıklığı Açma

Banyonun içine kaçırılan sabun atıkları veya sabun kalıntıları, saç veya sakal kılları gibi cisimlerden, tesisat ustalarının yapmış olduğu hatalı işçilik yüzünden veya da tuvalet, lavabo, pimaş ve çamaşır makinesi giderlerindeki tıkanmalar sonucunda banyo tıkanıklığı oluşabilir. CİHAN ISI ve TESİSAT olarak banyo tıkanıklığı sorununu sizin için en hızlı şekilde çözüyoruz. Kalifiye personelimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız sayesinde tıkanıklık nerede olursa olsun onu bulup düzeltiyoruz.

son teknoloji ekipmanlarımız ile banyo tıkanıklığı sorununu giderme

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Pimaş, kısa bir tanım ile banyo, küvet ve batarya gibi noktalardan kanalizasyona bağlanan boru hattına denilmektedir. Bu hatta karşılaşılan en sık sorunlardan biri de tıkanıklıklardır. CİHAT ISI ve TESİSAT olarak pimaş tıkanıklığı sorununuzu kameralı görüntüleme cihazlarımız, robot cihazlarımız ve benzeri son teknoloji aletlerimizle beraber deneyimli ve işinde profesyonel personellerimiz sayesinde pimaş tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı gibi sorunlarınızı en kısa sürede çözüyoruz.

Lavabo Gider, Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma

Yağlı yemek atıkları, çay çöpleri, saç veya kıl gibi çeşitli cisimler, kireç, alçı ve boya gibi kimyasallar veya da usta hatalarından kaynaklı olarak lavabo gider tıkanıklığı veya mutfak gider tıkanıklığı yaşanabilir. En sık karşılaşılan lavabodan giden yavaş su sorunudur. Her ne kadar lavabo açıcı kimyasallar kullanılabilse de çoğunlukla size veya pimaş borulara zarar verebilir. CİHAT ISI ve TESİSAT olarak lavabonuza herhangi bir zarar vermeden, kırmadan dökmeden, kameralı robot görüntüleme cihazlarımız ve işinde profesyonel, deneyimli personellerimiz sayesinde en kısa sürede lavabo gider veya mutfak gider tıkanıklığınızı çözüyoruz.

kamera görüntüleme sistemi ile lavabo gider tıkanıklığını çözme

Sakarya merkez ve ilçeleriyle birlikte çevre illerede yaygın bir şekilde tıkanıklık açma servis hizmetlerini sürdürmektedir.

Sakarya Tıkanıklık Açma işlemleri için hizmet verdiğimiz bölgeler;

1. Arifiye
2. Erenler
3. Karasu
4. Kocaali
5. Pamukova
6. Söğütlü
7. Taraklı
8. Akyazı
9. Hendek
10. Geyve
11. Adapazarı
12. Ferizli
13. Sapanca
14. Kaynarca
15. Serdivan
16. Karapürçek

Görüşme Başlat
Merhaba
Hoşgeldiniz...